איך לעצב את עמודי החנות והמוצר בווקמורס

איך מעצבים את עמודי החנות והמוצר בווקמורס.

מעוניינים לעצב את אתר הווקמורס שלכם, ולא להשאר עם עיצוב הדיפולטי של ווקמורס והתבנית שלכם?

במאמר הזה נעבור על האפשרויות שלכם לעצב את עמודי החנות, הקטגוריות, והמוצרים באתרי ווקמורס.

בעבר בשביל לעצב את העמודים של ווקמורס, היה צריך הרבה עבודה עם קוד, או לקנות תבניות פרימיום לווקמורס כמו flatsom ועוד,

לעומת זאת כיום אם יש לכם את אלמנטור פרו זה הפך לפשוט וקל.

אז מה עושים?

בשביל לעצב את עמודי ווקמורס, נלך ללוח בקרה – טמפלטים – הוסף חדש,

עכשיו נבחר את סוג הטמפלט, כאשר בשביל לעצב את עמודי המוצר, נבחר – מוצר בודד, ובשביל לעצב את עמוד החנות והקטגוריות, נבחר – ארכיון מוצרים.

אחרי שניצור את סוג הטמלפט, אוטמטית יפתח לנו האפשרות לבחור טמפלט (בלוק) מוכן של אלמנטור, אפשר לבחור באחד הטמפלטים המוכנים או לחילופין להתחיל לעצב הכל מהתחלה.

כדאי בפעם הראשונה לבחור משהו מוכן כך תבינו מהר יותר, כל חלק לאיזה ווידג’ט הוא שייך (אם כי יש בעיה קלה בטמפלטים המוכנים, שאם הוורדפרס שלכם בעברית העיצוב קצת יתבלגן).

בכל אופן באיזה אפשרות שתבחרו, שימו לב עכשיו לווידג’טים החדשים שנוספו בפאנל של אלמנטור, בשביל לעצב את העמוד פשוט תגררו את הווידג’ט שאתם צריכים ותתחילו לעצב אותו כרגיל באלמנטור.

ברגע שסיימתם תלחצו על פרסם, ואח”כ תוכלו לקבוע איפה זה יופיע, אפשר על כל המוצרים או הארכיונים, ואפשר להחיל את העיצוב רק על קטגוריה מסויימת או מוצר מסויים, כאשר זה נותן גמישות רבה שבקטגוריות מסוימות אפשר להחיל עיצוב ופרטים שונים משאר הקטגוריות.

אני ממליץ שאחרי שפרסמתם תפתחו בלשונית חדשה באתר לראות איך זה נראה, וכך תוכלו לראות אם העיצוב נראה כמו שרציתם, ואם לא תוכלו פשוט לחזור ולעצב איך שאתם רוצים.

חוץ מהאפשרות לעצב את עמודי החנות והמוצר, לאלמנטור יש וודג’ט של products (מוצרים) שאותו אתם יכולים להוסיף בכל עמוד באתר שלכם, ושם בשאילתה (quary) אפשר להגדיר איזה מוצרים יופיעו, כמו רק מקטגוריה מסויימת ועוד,

זה אחד האפשרויות הכי נוחות ליצור עמודים מיוחדים לספקים או משווקים וכד’, ולהכניס שם את המוצרים והמחירים הרלוונטיים אליהם.

והנה וידאו שיראה לכם איך זה עובד.

ומה אם אין לכם את אלמנטור פרו?

אם אין לכם את גירסת הפרו עיצוב עמודי החנות והמוצר נקבע לפי התבנית שלכם, אם אין לכם תבנית פרימיום שמיועדת לווקמורס, הפתרון הכי טוב זה להשתמש בתבנית ocean wp, בשביל לשנות את עיצוב החנות תלכו להתאמה אישית – ווקמורס, שם תוכלו לעצב כמעט כל דבר בחנות.

לתבנית הזאת יש עוד כמה הוספות מעולות לווקמורס, כמו אפשרות של צפייה מהירה, ותהליך תשלום מאוד נוח.

שימו לב שאם אתם כן מעצבים עם אלמנטור (פרו) את החנות, דווקא התבנית הזאת לפעמים מתנגשת עם אלמנטור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פעם בשבוע אני שולח ניוזלטר
עם כל המאמרים החדשים באתר
מעניין אותך?